Yhteystiedot

KAAREA OY
Y-tunnus 2925981-7
Puh. vaihde  020 764 9850

Käyntiosoite:
Tykistökatu 4 A, 4. krs
20520 Turku Katso kartalta

Postiosoite:
PL 683, 20101 Turku

Laskutustiedot:

Ostolaskun suorittamista varten vaadimme laskuun viitetiedot.
Viitetiedot: Tilausnumero/Tilaajan nimi tai Kustannuspaikka/Tilaajan nimi

Kaarea Oy (Y-tunnus 2925981-7)
Verkkolaskuosoite: 00372925981701111
Verkkolaskuoperaattori CGI
Välittäjätunnus: 003703575029

Paperiset laskut (vain mikäli verkkolaskun lähettäminen mahdotonta):
Kaarea Oy
00372925981701111
PL 5000
02066 DOCUSCAN

KAAREA KUNNOSSAPITO OY
Y-tunnus 2701289-6
Puh. vaihde  020 764 9850

Käyntiosoite:
Tykistökatu 4 A, 4. krs
20520 Turku Katso kartalta

Postiosoite:
PL 683, 20101 Turku

Laskutustiedot:

Ostolaskun suorittamista varten vaadimme laskuun viitetiedot.
Viitetiedot: AP- tai AE -numero/Tilaajan nimi/Kustannuspaikka

Kaarea Kunnossapito Oy (y-tunnus 2701289-6)
Verkkolaskuosoite: 00372701289601107
Verkkolaskuoperaattori: CGI
Välittäjätunnus: 003703575029

Paperiset laskut (vain mikäli verkkolaskun lähettäminen mahdotonta):
Kaarea Kunnossapito Oy
00372701289601107
PL 5000
02066 DOCUSCAN

 
Kaarean johtoryhmä:
 

Tuija Rompasaari-Salmi
toimitusjohtaja
tuija.rompasaari-salmi@kaarea.fi 
 

Olli Koivukangas
toimialajohtaja, kiinteistöpalvelut
olli.koivukangas@kaarea.fi 
 

Sari Markkola-Niemi
toimialajohtaja, ruokapalvelut
sari.markkola-niemi@kaarea.fi
 

Kristiina Huittinen
toimialajohtaja, puhtauspalvelut
kristiina.huittinen@kaarea.fi
 

Marja Kyllönen
henkilöstöjohtaja
marja.kyllonen@kaarea.fi 
 

Riikka Samuli
talous- ja hallintojohtaja
riikka.samuli@kaarea.fi
 

Maria Jalava
johdon sihteeri
maria.jalava@kaarea.fi
 

Hallitus:

Lasse Lindholm, hallituksen puheenjohtaja, yhteyspäällikkö
Mari Saario, hallituksen varapuheenjohtaja, liiketoimintajohtaja
Jussi Laaksonen, yrittäjä 
Petra Määttänen hallintojohtaja
Anne Takala, talousjohtaja
Mika Mannervesi, kaupunkikehitysjohtaja
Monica Avellan, kaupunginlakimies
Pauliina Ahlas, hallituksen sihteeri, kaupunginlakimies

Ota yhteyttä

Yhteydenoton syy
Vain yksi tiedosto.
Rajoitus: 50 MB.
Sallitut tiedostotyypit: txt doc docx pdf xls xlsx png jpg jpeg.