Yhteystiedot

KAAREA OY
Y-tunnus 2925981-7
Puh. vaihde  020 764 9850

Käyntiosoite:
Tykistökatu 4 A, 4. krs
20520 Turku Katso kartalta

Postiosoite:
PL 683, 20101 Turku


Laskutustiedot:

Ostolaskun suorittamista varten vaadimme laskuun viitetiedot.
Viitetiedot: Tilausnumero/AP- tai AE -numero/Tilaajan nimi tai Kustannuspaikka/Tilaajan nimi

Kustannuspaikka on merkittävä laskuissa VIITTEENNE –kohtaan.  

Huom! Vastaanotamme kaikki laskut pääsääntöisesti verkkolaskuina. Paperi- tai sähköpostilaskuja vastaanotetaan vain poikkeustapauksissa.

 
KAAREA OY 

ALV-numero: FI29259817 

Verkkolaskut 
Verkkolaskuosoite (OVT): 003729259817 
Välittäjän tunnus: BAWCFI22  
Operaattori: Basware Oyj 

Sähköpostilaskut (pdf)
invoices-2925981-7@kollektorinvoice.com 

Paperilaskut 
Kaarea Oy 
29259817 
PL 8 
80020 Kollektor Scan 

 

Kaarean johtoryhmä:
 

Tuija Rompasaari-Salmi
toimitusjohtaja
tuija.rompasaari-salmi@kaarea.fi 
040 591 0929

Olli Koivukangas
toimialajohtaja kiinteistöpalvelut 
olli.koivukangas@kaarea.fi 
040 484 7252

Sari Markkola-Niemi
toimialajohtaja ruokapalvelut
sari.markkola-niemi@kaarea.fi
040 740 4851

Kristiina Huittinen
toimialajohtaja puhtauspalvelut
kristiina.huittinen@kaarea.fi
050 577 0672

Riikka Samuli
talous- ja hallintojohtaja
riikka.samuli@kaarea.fi
050 487 6987

Marja Kyllönen
henkilöstöjohtaja
marja.kyllonen@kaarea.fi
050 388 4068

Maria Jalava
johdon assistentti
maria.jalava@kaarea.fi
040 675 5548

 

Hallitus:

Lasse Lindholm, hallituksen puheenjohtaja, yhteyspäällikkö
Mari Saario, hallituksen varapuheenjohtaja, liiketoimintajohtaja
Jussi Laaksonen, yrittäjä 
Petra Määttänen hallintojohtaja
Anne Takala, talousjohtaja
Mika Mannervesi, kaupunkikehitysjohtaja
Monica Avellan
Pauliina Ahlas, hallituksen sihteeri, kaupunginlakimies

Ota yhteyttä

Yhteydenoton syy
Vain yksi tiedosto.
Rajoitus: 50 MB.
Sallitut tiedostotyypit: txt doc docx pdf xls xlsx png jpg jpeg.
Lähettämällä viestin hyväksyt henkilötietosi käsittelyn palauterekisterin tietosuojaselosteen mukaisesti.