Yhteystiedot


KAAREA OY


Y-tunnus 2925981-7
ALV-numero: FI29259817
Puh. vaihde  020 764 9850

Käyntiosoite:
Tykistökatu 4 A, 4. krs
20520 Turku Katso kartalta

Postiosoite:
PL 683, 20101 Turku

 

Laskutustiedot 1.4.2021 alkaen:

Ostolaskun suorittamista varten vaadimme laskuun viitetiedot. Merkitse kustannuspaikka laskuissa VIITTEENNE –kohtaan.
Viitetiedot: Tilaajan nimi / Kustannuspaikka / AP- tai AE -numero / Tilausnumero. 

Huom! Vastaanotamme kaikki laskut pääsääntöisesti verkkolaskuina. Paperi- tai sähköpostilaskuja vastaanotetaan vain poikkeustapauksissa.
 

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite (OVT): 003729259817
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Operaattori: Basware Oyj
 

Sähköpostilaskut (pdf):
invoices-2925981-7@kollektorinvoice.com
 

Paperiset laskut (vain mikäli sähköisen laskun lähettäminen on mahdotonta):
Kaarea Oy
2925981-7

PL 8
80020 Kollektor Scan

 
Kaarean johtoryhmä:
 

Tuija Rompasaari-Salmi, toimitusjohtaja
tuija.rompasaari-salmi@kaarea.fi 

Olli Koivukangas, toimialajohtaja, kiinteistöpalvelut
olli.koivukangas@kaarea.fi 

Sari Markkola-Niemi, toimialajohtaja, ruokapalvelut
sari.markkola-niemi@kaarea.fi

Kristiina Huittinen, toimialajohtaja, puhtauspalvelut
kristiina.huittinen@kaarea.fi 

Marja Kyllönen, henkilöstöjohtaja
marja.kyllonen@kaarea.fi 

Riikka Samuli, talous- ja hallintojohtaja
riikka.samuli@kaarea.fi

Maria Jalava, johdon assistentti
maria.jalava@kaarea.fi
 

Hallitus:

Lasse Lindholm, hallituksen puheenjohtaja, yhteyspäällikkö
Mari Saario, hallituksen varapuheenjohtaja, liiketoimintajohtaja
Jussi Laaksonen, yrittäjä 
Petra Määttänen, hallintojohtaja
Anne Takala, talousjohtaja
Mika Mannervesi, kaupunkikehitysjohtaja
Monica Avellan, kaupunginlakimies
Pauliina Ahlas, hallituksen sihteeri, kaupunginlakimies

Ota yhteyttä

Yhteydenoton syy
Vain yksi tiedosto.
Rajoitus: 50 MB.
Sallitut tiedostotyypit: txt doc docx pdf xls xlsx png jpg jpeg.